1. Dzisiejsza niedziela przeżywana jest jako XVII Dzień Papieski, pod hasłem: „Idźmy naprzód z nadzieją!”. Bóg zapłać za ofiary do puszek przed świątynią na program stypendialny prowadzony przez Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
 2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych o g. 16.30 (dla dzieci) i g. 17.30.
 3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła: w poniedziałek – bł. Wincentego Kadłubka, bpa; w piątek – bł. Honorata Koźmińskiego, prezb.
 4. W poniedziałek (9.10) o go. 18.30 odbędzie się w budynku katechetycznym spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich. Zapraszamy zwłaszcza młodych MAŁŻONKÓW-RODZICÓW do udziału w spotkaniach formacyjnych oraz wspólnej modlitwy.
 5. We wtorek (10.10) o godz. 16.30 spotkanie liturgiczne w ramach pierwszego roku przygotowania do Bierzmowania dla uczniów klas VI (spowiedź od g. 16.00). Obecność wszystkich szóstoklasistów z naszej parafii na tym spotkaniu jest obowiązkowa.
 6. Również we wtorek po wieczornej Mszy św. (ok. g. 19.00) spotkanie z rodzicami dzieci z klas III, które przygotowują się do przyjęcia Pana Jezusa w I Komunii św., bardzo serdecznie zapraszamy na to spotkanie!
 7. We wtorek (10.10) w Kanie o g. 17.00 w ramach Dnia Zdrowia psychicznego, Stowarzyszenie „Życie w naszych rękach” zaprasza na wykład: „Ze schizofrenii ku pełni życia”.
 8. W środę (11.10) podczas nowenny Msza św. w intencji uczestników pielgrzymki Straży Honorowej do Tarnowa.
 9. W piątek (13.10) o godz. 20.00 ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszamy do udziału i prosimy przyjść z lampionami.
 10. W sobotę (14.10) po Mszy św. o g. 8.30 spotkanie członków i sympatyków Towarzystwa Przyjaciół WSD w Tarnowie.
 11. Przypominamy, że w kancelarii można składać wypominki. Bardzo prosimy o wyraźne wpisywanie imion i nazwisk zmarłych oraz wypełnianie właściwych kartek.
 12. Zakończyło się zgłaszanie kandydatów do Duszpasterskiej Rady Parafialnej. Lista kandydatów znajduje się w gablocie parafialnej. Głosowanie odbędzie się w przyszłą niedzielę.
 13. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
 14. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, szczególnie wszystkim nauczycielom i wychowawcom z okazji Święta Edukacji i Dnia Nauczyciela, życzymy obfitości Bożych łask i opieki MBNP.
 15. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Dariusz Depa, Jan Mróz, Alina Władysław Pyź, Helena Mierzwa, Dariusz Cisło i Władysława Snopkowska. Dobry Jezu …

Wydrukuj ten artykuł Wydrukuj ten artykuł

drukuj