W tym tygodniu przeżywaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej odpust ku czci Najświętszej Maryi Panny Nieustającej pomocy. W środę podczas Mszy świętej połączonej z sakramentem Namaszczenia Chorych modliliśmy się z chorymi z naszej parafii, natomiast wieczorem uczestniczyliśmy w czuwaniu na modlitwie o nowe narodzenie z Ducha Świętego dla wszystkich parafian. Centralne uroczystości odbyły się we czwartek. O godzinie 11 na Mszy Świętej swoje jubileusze kapłańskie przeżywali księża rodacy pochodzący z naszej parafii, a sumie odpustowej przewodniczył ks. Bogusław Skotarek. Wieczorem odbyła się główna Eucharystia odpustowa, której przewodniczył, jak i całej uroczystości, ks. dr Tomasz Chrupek – dyrektor wydziału Duszpasterstwa Młodzieży Diecezji Tarnowskiej. Na koniec listy gratulacyjne odebrali nasi czcigodni jubilaci małżeństw.

 

 

 

 

drukuj