W dniach 22-24 kwietnia w naszej parafii odbył się Kurs Nowe Życie. Wzięło w nim udział 47 osób w różnym wieku. Na tych weekendowych rekolekcjach obecny był również ks. Artur Mularz, asystent kościelny Szkoły Nowej Ewangelizacji św. Józefa w Tarnowie wraz ze swoją ewangelizacyjną ekipą 21 osób.

Kurs obfitował w wiele poruszeń serca i refleksji nad życiem. Na twarzach uczestników widać było radość, uśmiech, niekiedy pojawiały się też i łzy. Na zakończenie Kursu w głoszonych przez uczestników świadectwach wybrzmiało ogromne pragnienie wspólnoty, a przede wszystkim NOWEGO ŻYCIA z Bogiem.

Chwała Panu za ten błogosławiony czas!

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i otwartość serca.


Kurs Nowe Życie to niezwykły weekend opracowany w Meksyku i prowadzony obecnie w bardzo wielu krajach na całym świecie. To kurs, który nadał sens i cel życia oraz przywrócił nadzieję tysiącom osób. Podczas tych dni można nawiązać lub odnowić swoją osobistą więź z Jezusem oraz doświadczyć Jego bliskości.

Kurs ten jest przeznaczony dla wszystkich osób pełnoletnich, które pragną zmienić bieg swojego życia i nadać mu nowy tor. Korzystają z niego osoby pragnące wyzwolić się z nałogu, beznadziei i pustki. Kurs utwierdza w przekonaniu, że Bóg istnieje, działa, wyzwala i umacnia.

Nowe Życie to coś o wiele więcej niż rekolekcje – to intensywny czas, w którym można wysłuchać nauczań przepełnionych świadectwami innych osób, które doświadczyły bliskości Boga. To wiele praktycznych, wizualnych przykładów uzmysławiających najważniejsze prawdy życia duchowego. To także możliwość uzyskania odpowiedzi na wiele nurtujących pytań oraz pomoc w podjęciu konkretnych decyzji duchowych.

drukuj