DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W REKOLEKCJACH ODDANIE 33?

Przez te rekolekcje bliżej poznasz i bardziej pokochasz Maryję, a to Ci przyniesie wiele łask i błogosławieństw. Sprawisz tym wielką radość Jezusowi, który pragnie, aby Maryja była bardziej znana i kochana. To da ci wielką radość.

Przez te rekolekcje dowiesz się czym jest oddanie się Matce Bożej, zrozumiesz dlaczego jest ono tak ważne oraz przygotujesz się duchowo do aktu oddania się. To będzie początek nowego życia.

Przez te rekolekcje zaczniesz uczestniczyć w zwycięstwie nad złem, które Bóg obiecał Maryi oraz Jej potomstwu. Oddając się Maryi – pozwolisz, aby mogła Cię w sposób nieograniczony kochać, wspierać oraz chronić. Każdy z nas tego potrzebuje.

Przez te rekolekcje staniesz się w rękach Jezusa i Maryi – narzędziem ratowania dusz Twoich braci i sióstr. Nie ma nic piękniejszego, niż mieć udział w tej wielkiej misji ocalania i ratowania dusz ludzkich.

Przez te rekolekcje poznasz tajemnicę Fatimy, tajemnicę dziecięctwa duchowego oraz tajemnicę świętych – poznasz sekret najkrótszej i najpewniejszej drogi do nieba.

Przez te rekolekcje wejdziesz w doświadczenie bezwarunkowej miłości oraz wielkiego poczucia bezpieczeństwa, które staje się udziałem każdego, kto zaufa do końca Maryi. To Cię uwolni od lęku.

Przez te rekolekcje doświadczysz łask, o których będziesz wiedzieć tylko Ty i Bóg. To będzie Twoja osobista historia wielkich rzeczy, które uczyni Ci Wszechmocny. To jest droga PEŁNA ŁASKI.

W naszej parafii podejmujemy to dzieło rekolekcji.

  • 19 grudnia zostaniemy wprowadzeni w tajemnicę i wielkie łaski, jakie dają te duchowe ćwiczenia.
  • W Nowy Rok 1 stycznia 2022 na Mszy św. pod przewodnictwem Jego Ekscelencji ks. bp. Artura Ważnego o godz. 12.00 rozpoczniemy ten święty czas.
  • Każdy będzie sobie mógł nabyć książkę z modlitwami i czytaniami na każdy dzień i odprawiać te rekolekcje prywatnie.
  • Będziemy je również odprawiać publicznie codziennie przez 33 dni do 2 lutego do święta Ofiarowania Pańskiego: w dni powszednie po Mszy św. o godz. 8.00 a w niedziele i święta o 16.30.
  • 2 lutego w święto Matki Bożej Gromnicznej uroczyście zakończymy rekolekcje oddaniem swojego życia Matce Najświętszej.

ZAPRASZAM 
Ks. Ryszard Biernat, proboszcz

drukuj