1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła: w czwartek – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej; w piątek – św. Leona Wielkiego, pap. i dok. Kość.; w sobotę – św. Marcina z Tours, bpa. W sobotę (11.11) Narodowe Święto Niepodległości, w ten dzień będziemy modlić w int. naszej Ojczyzny. W przyszłą niedzielę Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
 2. Różaniec z wypominkami każdego dnia o godz. 17.20. Serdecznie Bóg zapłać z założone przy okazji wypominek ofiary. Wypominki całoroczne będą czytane jak zawsze od I niedzieli grudnia.
 3. Spotkanie Grupy Biblijnej w poniedziałek (6.11.) po wieczornej Mszy św. w sali św. O. Pio. Temat spotkania: „Maryja w życiu Jezusa i Kościoła”.
 4. We wtorek (7.11) kolejne czuwanie ze św. o. Pio. Rozpoczęcie o godz. 17.20.
 5. Spotkanie liturgiczne przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania dla uczniów z klas 6 we wtorek (7.11) o godz. 16.30 (możliwość spowiedzi od godz. 16.00).
 6. Przypominamy, że w mieleckiej „ARCE” raz w miesiącu pełni dyżur prawnik z Sądu Biskupiego w Tarnowie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w najbliższy wtorek (7.11) w godz. od 13.00 do 16.00 do siedziby „ARKI” w budynku katechetycznym. Bliższe informacje znajdują się na stronie internetowej naszej parafii.
 7. Grupa Młodzieżowa zaprasza na Inscenizację z okazji rocznicy odzyskania niepodległości pt.: Bóg w historii narodu. Zapraszamy do kościoła parafialnego w sobotę (11.11) po wieczornej Mszy świętej.
 8. Rektor WSD w Tarnowie dziękuje za ofiary złożone do puszek na cmentarzach.
 9. MPGK w Mielcu uprzejmie informuje, że w związku z wymianą dwóch agregatów w pompowni w całym mieście nie będzie wody w nocy z 5 na 6 listopada w godz. 24.00 do 4.00.
 10. Nowo otwarta przychodnia lekarska REMMED ogłasza zapisy do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej: lekarz rodzinny, pediatra, internista. Smoczka ul. Kard. Wyszyńskiego 8/30.
 11. Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego odbędzie się w dniu 14.11. o godz. 11.30. Bardzo prosimy, aby w ten dzień sprzęt złożyć do wyznaczonej godziny koło garaży za budynkiem katechetycznym.
 12. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. W GN m.in. artykuł: „Tylko dla rodziców” o pierwszym w naszej parafii spotkaniu formacyjnym dla rodziców młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania, a także: „Jak obrona Sokratesa” o Mary Wagner, kanadyjskiej obrończyni życia, wielokrotnie już skazywanej za swoją działalność.
 13. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, a wśród nich ks. Sławomirowi Szyszce, życzymy obfitości Bożych łask i opieki MBNP. W intencji ks. Sławomira będziemy modlić się w środę podczas wieczornej Mszy św., a po niej na nowennie.
 14. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Stanisława (f) Wrona, Kazimierz Kudas, Kazimierz Wójtowicz, Zbigniew Łanocha, Aleksandra Lipska i Maria Krupa. Dobry Jezu …
drukuj