1. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na tacę, które są przeznaczone na cele parafialne.
 2. W przyszłą niedzielę Światowy Dzień Misyjny – składka na tacę, będzie na misje.
 3. Dziś głosowanie do Rady Parafialnej. Zachęcamy do głosowania i przypominamy, że na kartkach wpisujemy dwóch spośród 21 kandydatów.
 4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła: w poniedziałek – św. Jadwigi Śląskiej, we wtorek – św. Ignacego Antiocheńskiego, bpa. i męcz., we środę – św. Łukasza, ewang., w piątek – św. Jana Kantego, prezb., w sobotę – bł. Jakuba Strzemię, bpa.
 5. Zachęcamy do modlitwy różańcowej: o godz. 16.30 (dla dzieci) i godz. 17.30.
 6. Rodzina Radia Maryja zaprasza na Mszę św. w poniedziałek (16.10) o g. 18.00, a po niej na spotkanie w budynku katechetycznym.
 7. Wszystkich nauczycieli i wychowawców zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej we wtorek (17.10) o godz. 17.30, a po nim na wieczorną Eucharystię.
 8. Spotkanie Wolontariuszy Parafialnego Oddziału Caritas w środę (18.10) o godz. 19.00 w budynku katechetycznym
 9. W intencji pracowników Służby Zdrowia, z okazji święta ku czci św. Łukasza Ewangelisty, będziemy modlić się w środę (18.10) podczas różańca o godz. 17.30 i wieczornej Mszy św.
 10. Uroczysta Eucharystia z okazji Jubileuszu 60-lecia SP 3 w Mielcu odbędzie się w czwartek (19.10) o godz. 9.30, a o godz. 16.00 nastąpi poświęcenie nowej hali sportowej.
 11. Wszystkich rodziców, których dzieci przygotowują się do Sakramentu Bierzmowania (z klas 6, 7 oraz 2 i 3 gimnazjum) zapraszamy do naszej świątyni na obowiązkowe spotkanie formacyjno-organizacyjne z księdzem Proboszczem w czwartek (19.10) o godz. 19.00.
 12. Wszystkich członków Rodzinnych Róż Różańcowych zapraszamy w sobotę (21.10) na Mszę św. o godz. 10.00.
 13. SCK w Mielcu zaprasza w ramach Dni Papieskich na film dokumentalny „Jan Paweł II – Santo Subito. Świadectwa świętości”. Projekcja filmu (bezpłatna) jutro (16.10) o godz. 19.00. Natomiast w dniach 20-25.10. w kinie Galaktyka będzie wyświetlany film „Dwie korony”, który jest fabularyzowanym dokumentem o życiu św. Maksymiliana Marii Kolbego. Więcej informacji na stronie kina.
 14. Ruch Patriotyczny zaprasza na spotkanie z Anną Mularczyk. Temat spotkania: Święty wśród nas – ks. Jerzy Popiełuszko. Spotkanie w sobotę (21.10) w Kanie o godz. 16.00.
 15. Prezydent Mielca zaprasza na seminarium dla osób z niepełno sprawnościami i seniorów pt. „Zjawisko przemocy w rodzinie oraz instytucje lokalne świadczące pomoc w tym zakresie na terenie miasta Mielca”. Informacje na plakatach.
 16. Przed kościołem można  nabyć ciasta upieczone przez harcerki. Dochód z tej akcji jest przeznaczony na dofinansowanie wyjazdów biwakowych dla druhen.
 17. Chłopców i dziewczęta, którzy chcą rozwijać się wokalnie i śpiewać psalmy, prosimy o kontakt z ks. Damianem.
 18. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Za tydzień nowy numer Ikony!
 19. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, szczególnie wszystkim pracownikom służby zdrowia z okazji ich święta patronalnego, życzymy obfitości Bożych łask i opieki MBNP.
 20. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Józef Szkutnik, Adolf Żółtek, Maria Misiaczek, Adam Pogoda i Andrzej Mazur. Dobry Jezu …

Wydrukuj ten artykuł Wydrukuj ten artykuł

drukuj