1. Przeżywamy Niedzielę Misyjną. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. W tym tygodniu z racji Tygodnia Misyjnego różaniec o godz. 16.30 będzie odmawiany przez młodzież w różnych językach. Składka dziś na tacę przeznaczona jest na cele misyjne. Przez cały tydzień będzie można oglądać w naszym kościele wystawę fotograficzną o tematyce misyjnej.
 2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła: w środę – św. Jana Pawła II, pap. (w naszej diecezji), w sobotę – św. Szymona i Judy Tadeusza, apostołów.
 3. W związku z Narodowym Kongresem Trzeźwościowym, mieleckie Stowarzyszenie Trzeźwościowe „Nowe życie” obchodzące w tym roku 20-lecie działalności, organizuje w sobotę (28.10) o godz. 11.00 w sali nr 1 SCK w Mielcu konferencję: „Prawdy i mity o przemocy domowej”. Konferencję poprzedzi Eucharystia sprawowana w naszej świątyni o godz. 10.00.
 4. Pielgrzymka kandydatów do Bierzmowania z klas 7, do Szczepanowa i Zabawy, w najbliższą sobotę (28.10). Wyjazd z parkingu przy Parku Leśnym o godz. 8.00.
 5. Skład nowej Duszpasterskiej Rady Parafialnej znajduje się na stronie internetowej parafii oraz w gablocie. Spotkanie Rady odbędzie się 15 listopada (środa) o 19:00 na plebanii.
 6. Chcemy poinformować, że uruchomiliśmy nowy (komórkowy) numer parafialny, który znajduje się już na stronie parafialnej, w nagłówku na ogłoszeniach, a także przy domofonach. Bardzo prosimy o zapoznanie się z tym numerem i korzystanie właśnie z niego. Dotychczasowy numer parafialny (stacjonarny) będzie dostępny tylko w godzinach pracy kancelarii.
 7. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w naszej parafii w sobotę (4.11) o godz. 19.00. Zapisy na pierwszym spotkaniu.
 8. W przyszłą niedzielę na terenie mieleckich parafii zostanie przeprowadzona kwesta na rzecz budowy pomnika Żołnierzy Niezłomnych, organizowana przez Klub Historyczny Prawda i Pamięć.
 9. Proboszcz dziękuje wszystkim rodzicom, których dzieci przygotowują się do Sakramentu Bierzmowania, że znaleźli czas, aby wziąć udział w czwartkowym spotkaniu formacyjnym.
 10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Dziś do nabycia nowy numer Ikony.
 11. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzymy obfitości Bożych łask i opieki MBNP.
 12. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Monika Swół, Teresa Nowak, Marian Dudek i Hieronim Kędzior. Dobry Jezu…

Wydrukuj ten artykuł Wydrukuj ten artykuł

drukuj