1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła: w poniedziałek – św. Agaty, dziew. i męcz.; we wtorek – Pawła Miki i Towarzyszy, męcz., w sobotę – św. Scholastyki, dziew. W przyszłą niedzielę Światowy Dzień Chorego. Także przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz. 12.00, rozpoczęcie nabożeństwa 40-godzinnego.
  2. Spotkanie Grupy Biblijnej w poniedziałek (5.02) po wieczornej Mszy św. w sali św. O. Pio. Temat spotkania: „Pierwsza wspólnota chrześcijańska”. Serdecznie zapraszamy do pogłębiania wiedzy biblijnej i modlitwy Bożym Słowem.
  3. Zachęcamy do modlitwy Nieszporami w każdą niedzielę o godz. 16.30 oraz w środowych nowennach do MBNP.
  4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. W dzisiejszym „Gościu Niedzielnym” jest artykuł o Rodzinnych Różach Różańcowych, które powstały w naszej wspólnocie parafialnej, a także ciekawy artykuł „Krok po kroku” – o programie wyjścia z uzależnień.
  5. Do kościoła zakupiliśmy nowe dywany i chodniki. Ich koszt to 5.000 zł. Tę kwotę pokryliśmy z ofiar, które były składane przy nabywaniu opłatków. Gorące „Bóg zapłać” wszystkim ofiarodawcom.
  6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożych łask i opieki MBNP.
  7. W minionym tygodniu z naszej parafialnej wspólnoty do wieczności odeszła śp. Genowefa Zacharjasz, Krystyna Mrozik, Genowefa Domagała, Marek Szyfner, Maria Majewska, Jerzy Szyszka, Leokadia Gowarzewska, Zofia Bryk, Janina Rydza i Władysław Adamczyk. Dobry Jezu …

Wydrukuj ten artykuł Wydrukuj ten artykuł

drukuj