1. Zapraszamy dziś na nabożeństwo fatimskie o godz. 19.00. Prosimy zabrać ze sobą lampiony na procesję.
 2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła: we poniedziałek – św. Macieja Apostoła; w środę – św. Andrzeja Boboli, prezb. i męcz. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
 3. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii. Niech Bóg wynagrodzi Waszą wrażliwość serca i zrozumienie, które wypływają z poczucia odpowiedzialności za naszą parafialną wspólnotę. Naszych Darczyńców polecamy Bożej Opatrzności i matczynemu wstawiennictwu naszej Patronki, szczególnie podczas Eucharystii i środowej nowenny do MBNP. Za tydzień składka inwestycyjna, która będzie przeznaczona na pokrycie kosztów czyszczenia posadzki w naszej świątyni.
 4. Zachęcamy do udziału w Nabożeństwach majowych (w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00).
 5. Rodzina Radia Maryja zaprasza na spotkanie we wtorek (15.05) po Mszy św. wieczornej w budynku katechetycznym. Msza św. w dniu 16.05 o godz. 7.00.
 6. Towarzystwo Przyjaciół WSD w Tarnowie zaprasza na spotkanie w sobotę (19.05) po Mszy św. o godz. 8.00.
 7. Pierwsze spotkanie Parafialnych Zespołów Synodalnych odbędzie się w następny wtorek (22.05) o godz. 19.00 w Kanie. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków zespołów synodalnych.
 8. Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Ruchowo „Cyrenejczyk” zaprasza na Pielgrzymkę Do Kalwarii Zebrzydowskiej, która odbędzie się 16.06. Bliższe informacje w gablocie.
 9. Dzień Otwarty w Zespole Szkół Ekonomicznych odbędzie się 15.05 w godz. 10.30-14.30.
 10. W związku z tym, że w niedzielę 27.05 podczas Mszy św. o godz. 12.00 i 14.00 będziemy przeżywać Msze Prymicyjne dlatego prosimy, aby osoby które zamówiły intencje na te Msze św. zgłosiły się w tym tygodniu do kancelarii parafialnej.
 11. Zainteresowanych dofinansowaniem na wymianę starego źródła ogrzewania i zakup nowego, a także dofinansowaniem na przydomowe oczyszczalnie ścieków Prezydent Miasta zaprasza na spotkanie 23.05 o godz. 17.00 oraz 25.05 o godz. 10.00 w Domu Kultury – sala nr 1.
 12. PCPR w Mielcu poszukuje kandydatów na niezawodowe i zawodowe rodziny zastępcze gotowe podjąć się opieki nad dziećmi. Szczegółowe informacje przy ul. Żeromskiego 34.
 13. Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu zaprasza osoby powyżej 50 roku życia na kursy fotografii i komputerowej obróbki zdjęć. Szczegóły w gablocie.
 14. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Jest możliwość nabywania tygodnika „Niedziela” z dodatkiem „Niedziela Małopolska”.
 15. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, a wśród nich ks. Biskupowi Andrzejowi Jeżowi, życzmy obfitości Bożych łask i opieki MBNP. W intencji ks. Bpa będziemy modlić się w środę podczas Mszy św. o godz. 6.00.
 16. W minionym tygodniu z naszej parafialnej wspólnoty do wieczności odeszli śp. Barbara Król, Janina Załęska i Joanna Deptuła. Dobry Jezu …

Wydrukuj ten artykuł Wydrukuj ten artykuł

drukuj