1. Przeżywamy dziś Niedzielę Chrztu Pańskiego, która kończy w liturgii okres Narodzenia Pańskiego. W przyszłą niedzielę Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.
  2. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędzie się na plebanii w czwartek (11.01) o godz. 19.00. Ksiądz Proboszcz serdecznie zaprasza.
  3. W sobotę (13.01) o godz. 15.00 w naszej świątyni odbędzie się organizowany przez SCK i naszą parafię doroczny koncert kolęd chórów i zespołów muzyczno-wokalnych pod nazwą „Mieleckie kolędowanie”. Zapraszamy, wstęp wolny.
  4. W sobotę (13.01) o godz. 13.30 Ruch Patriotyczny w Mielcu zaprasza na spotkanie opłatkowo-noworoczne, które odbędzie się w Osiedlowym Domu Kultury przy ul. Kusocińskiego 13a.
  5. Przypominamy, że spotkania Dziewczęcej Służby Maryjnej są w soboty o godz. 10.30 w budynku katechetycznym. Serdecznie zapraszamy na te spotkania dziewczęta młodsze i starsze, które chcą zaprzyjaźnić się z Matką Bożą i drugim człowiekiem.
  6. Zachęcamy do udziału w Nieszporach w każdą niedzielę o godz. 16.30 oraz w środy w Nowennie do MBNP.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożych łask i opieki MBNP.
  9. W minionym tygodniu z naszej parafialnej wspólnoty do wieczności odeszli: śp. Julia Brożnowicz, Mieczysław Bluszcz, Tadeusz Magda, Ryszard Fox, Barbara Jamróz i Jan Piątek. Dobry Jezu …

Wydrukuj ten artykuł Wydrukuj ten artykuł

drukuj