1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła: w środę – św. Antoniego, opata, w piątek – św. Józefa Sebastiana Pelczara, bpa. W środę (17.01) w Polsce będziemy obchodzić Dzień Judaizmu w Kościele Katolickim. W czwartek (18.01) rozpoczęcie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  2. Spotkanie Rodzinnych Róż Różańcowych w Kanie 21.01 (niedziela) o godz. 15.00. Serdecznie zapraszamy.
  3. Dom Kultury SCK zaprasza w najbliższy czwartek (18.01) o godz. 19.30 na koncert z cyklu „Kolędujmy z gwiazdami” organizowany w kościele p.w. Ducha Świętego w Mielcu. W tym roku kolędować będzie Robert Janowski.
  4. Z okazji Dnia Babci i Dziadka w Kanie w dniu 18.01 (czwartek) o godz. 13.00 odbędzie się występ grup artystycznych: Chór „Echo”, Formacja Taneczna „Gracja” i „Senior Show” działających przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Mielcu. Serdecznie zapraszamy wszystkie Babcie i Dziadków.
  5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, a szczególnie ks. Mariuszowi Gródkowi oraz wszystkim Babciom i Dziadkom, życzymy obfitości Bożych łask i opieki MBNP. Za ks. Mariusza będziemy modlić się w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12.00.
  7. W tym tygodniu z naszej parafialnej wspólnoty do wieczności odeszli: śp. Anna Kozik, Krystyna Tomusiak, Jan Karkut, Irena Brożek, Henryka (f) Lasek, Maria Kurek, Czesława Augustyńska i Ryszard But. Dobry Jezu …

Wydrukuj ten artykuł Wydrukuj ten artykuł

drukuj