NIEDZIELA 14 II
- 13.00 – 14.00 – Rodzinne Róże Różańcowe, Arcybractwo Straży Honorowej NSPJ, Straż Honorowa Niepokalanego Serca NMP
- 15.00 – 16.00 – Wspólnota Bożego Miłosierdzia
- 16.00 – 16.30 – Hospicjum Domowe, Arcybractwo Konającego Serca PJ i MB Bolesnej
- 16.30 – 17.00 – Nieszpory Eucharystyczne (Grupa Młodzieżowa, Młodzież, Harcerze)
- 18.00 – 19.00 – Kręgi Domowego Kościoła, Stowarzyszenie Rodzin Katolickich, Poradnia Specjalistyczna ARKA
PONIEDZIAŁEK 15 II
- 8.00 – Msza Święta
- 9.00 – 10.00 – Róże Różańcowe Żeńskie
- 10.00 – 11.00 – Róże Różańcowe Męskie
- 11.00 – 12.00 – Wspólnota Krwi Chrystusa
- 12.00 – 13.00 – Stowarzyszenie Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci
- 13.00 – 14.00 – Towarzystwo Przyjaciół WSD
- 14.00 – 15.00 – Rodzina Radia Maryja, Krucjata Wyzwolenia Człowieka
- 15.00 – 15.30 – Wspólnota Bożego Miłosierdzia
- 15.30 – 16.00 – Kobiety (matki, żony)
- 16.00 – 16.30 – Rada Duszpasterska, Caritas, Zespoły Synodalne, Akcja Katolicka
- 17.00 – 17.30 – Adoracja prywatna
- 17.30 – 18.00 – Nieszpory Eucharystyczne (LSO, DSM, schola Boże Nutki)
- 18.00 – Msza Święta
WTOREK 16 II
- 8.00 – Msza Święta
- 9.00 – 10.00 – Róże Różańcowe Żeńskie
- 10.00 – 11.00 – Róże Różańcowe Męskie
- 11.00 – 12.00 – Rycerstwo Niepokalanej
- 12.00 – 13.00 – Grupa modlitewna Rodzin Kapłańskich
- 13.00 – 14.00 – Wspólnota Różańca Fatimskiego, Grupa Godzinkowa
- 14.00 – 15.00 – Grupa św. o. Pio, Chór Parafialny, Klub Inteligencji Katolickiej
- 15.00 – 15.30 – Wspólnota Bożego Miłosierdzia
- 15.30 – 16.00 – Mężczyźni (ojcowie, mężowie)
- 16.00 – 16.30 – Nadzwyczajni Szafarze Komunii św., Katolicka Poradnia Rodzinna
- 16.30 – 17.00 – Kandydaci do bierzmowania, Promyczki Bożej Miłości, dzieci ze Świetlicy, uczestnicy PPT oraz EDK, Grupa Biblijna
- 17.00 – 17.30 – Adoracja prywatna
- 17.30 – 18.00 – Nieszpory Eucharystyczne (LSO, DSM, schola Boże Nutki)
- 18.00 – Msza Święta
Na czas POGRZEBÓW Najświętszy Sakrament będzie przenoszony do Kaplicy Adoracji, wtedy też modlimy się w ciszy.