Jesienny numer naszego parafialnego pisma IKONA będzie do nabycia przed kościołem w najbliższą niedzielę (13 października), natomiast w tygodniu w zakrystii, w Biblosie lub w kancelarii parafialnej.

W tym numerze przeczytamy: o wakacyjnych wyjazdach i wydarzeniach parafialnych, dowiemy się czym są Parafialne Zespoły Synodalne, jakie cnoty pielęgnować w rodzinie, jak radzić sobie ze złymi myślami, czym jest katecheza parafialna i dlaczego została wprowadzona w naszej parafii. Poznamy funkcje duszpasterskie kapłanów. Kontynuujemy ciekawy cykl o dziesięciu przykazaniach. Prawnik kościelny podejmuje temat s. bierzmowania. Są wywiady m.in. z naszym rodakiem, misjonarzem pracującym w Tanzanii. Oczywiście w numerze nie zabrakło pięknych zdjęć. Jest dodatek dla dzieci z krzyżówką.

Serdecznie zachęcamy!

Przeczytaj i poleć innym!

drukuj