Ukazał się kolejny numer naszego parafialnego pisma IKONA w nowej szacie graficznej: nowa okładka, lepszy papier, zmieniona czcionka – sprawiają, że jest ona bardziej nowoczesna, przejrzysta i ładniejsza. Ponadto nazwy poszczególnych działów wyróżniono „literowym symbolem”. Tekst przedzielono liniami, które nadały mu przejrzystości. Ujednolicono sposób prezentacji zdjęć, teraz są one podpisane, a w środku gazety znajduje się rozbudowana kronika fotograficzna.

Dzięki ww. zmianom IKONĘ przyjemniej się czyta.

Niech znajdzie się ona w każdej rodzinie. Pomyślmy też o tych, którzy z powodu wieku czy choroby nie mogą przyjść do kościoła, czy też wyjechali w różne zakątki świata, a chcieliby przeczytać czym żyje nasza wspólnota parafialna.


W obecnym numerze m.in. funkcje duszpasterskie kapłanów, RODO w kancelarii, o przygotowaniu do bierzmowania, wywiady, dodatek dla dzieci…


Pragniemy przypomnieć, że zespół redakcji, jak również autorzy nadesłanych tekstów pracują całkowicie społecznie – za co składamy wszystkim wyrazy wdzięczności.

Kwartalnik można nabyć w zakrystii.
Serdecznie zachęcamy!

drukuj